EN

Jsme programátoři k vašim službám

PHP Developers jsou outsourcingová služba pro společnosti, které potřebují programátory pouze na určitý čas nebo určitý úkol. Jsme tu však pro vás i v případě, když potřebujete outsourcovat vývojáře dlouhodobě.

Naším posláním je vytvářet atraktivní a kvalitní webové aplikace a prezentace.

JAK PROBÍHÁ VÝVOJ WEBOVÉ APLIKACE?

  • PHP
  • Java
  • Oracle Database
  • MariaDB
  • MySQL

Programovací jazyk PHP

PHP je velice rozšířený programovací jazyk pro tvorbu internetových projektů všech velikostí a právě projekty založené na PHP jsou naší specialitou.

Zaměřujeme se hlavně na frameworky Nette a Symfony, nicméně pro nás není překážkou ani kód psaný procedurálně, či objektově, s použitím různých frameworků i bez nich, v PHP 5.xPHP 7.x.

Rádi převezmeme i rozpracované či částečně fungující projekty, dovedeme je do funkční verze a budeme je dále spravovat. Když při kontrole kódu najdeme velké množství chyb nebo zcela špatnou architekturu, navrhneme alternativy pro další postup - prostě vám pomůžeme, ať už je vaším cílem provozování informačního systému, nebo větší webové aplikace.

Svěřte svůj projekt do rukou PHP developers ještě dnes.

Programovací jazyk Java

Pro rozsáhlejší projekty doporučujeme technologie Java/J2EE,
které jsou vhodné pro komplexní a robustní řešení.


Používáme také

  • Spring Framework
  • Hibernate
  • Oracle WebLogic, Apache Tomcat
  • JBoss jBPM


I když jsme PHP developers, ani Java pro nás není záhadou.

Databáze Oracle Database

Pro větší projekty pro vás máme specialisty zabývající se tvorbou a správou databází na platformě Oracle.

Nabízíme outsourcování služeb našich specialistů ve větších celcích, poradenství a školení.

Projekty s databází Oracle hravě zvládnou PHP developers.

Databáze MariaDB

Stále populárnější MariaDB si našla cestu i k nám a my teď testujeme všechny její přednost a nedostatky, abychom pro vás přichystali odpovídající poradenství a školení.

Zatím je MariaDB plně kompatibilní s MySQL a v některých aplikacích může uspořit nějaké ty sekundy. Bedlivě sledujeme její vývoj, abychom vám mohli doporučit to nejvhodnější řešení.

PHP developers umí i MariaDB. Zeptejte se, zda se hodí pro váš projekt.

Databáze MySQL

MySQL je nejpopulárnější open source databází na světě a i pro nás je volbou č. 1. Většinu našich řešení stavíme právě na DB MySQL, protože s ní máme dlouholeté dobré zkušenosti.

Navrhneme vhodnou databázovou strukturu pro vaši novou aplikaci, nebo zoptimalizujeme dotazy na stávající databázi aplikace. Rádi proškolíme i váš vývojový tým pracující s DB MySQL.

Když databáze, tak s PHP developers a MySQL.

Rozdíl mezi programátorem a vývojářem

Programátor

Programátor vytváří části aplikací, nebo jejich kombinací staví větší celky. Kromě samotné tvorby spolupracuje i na jejich testování nebo ladění a v neposlední řadě má na starosti vytváření dokumentace datových a objektových struktur a definici jejich vazeb.

Na základě analytické dokumentace poté programuje v příslušném programovacím jazyce. Spolupracuje také při vytváření uživatelského rozhraní na základě uživatelských připomínek a UI návrhu. Po úspěšném otestování a doladění produktu připravuje podklady pro uživatelskou dokumentaci.

Vývojář

Vývojář se zabývá vytvářením programového vybavení (software) podobně jako programátor, ale nejde o zcela totožné disciplíny. Vývojář totiž často plní také úkoly spojené s návrhem aplikací, designem (ve smyslu vytváření programových šablon) a vedením projektu.

Záběr jeho činnosti je tak širší než u programátora - podílí se na vývoji aplikace na obecnější úrovni, nikoli pouze na úrovni jednotlivých úkolů, které spočívají v naprogramování konkrétní funkčnosti. Z hlediska pohledu na náplň práce stojí vývojář někde mezi programátorem a softwarovým architektem.

Kontakt

1. Web IT, s.r.o.
Na Doubkové 5a
150 00 Praha 5

Technologie

Používáme cookies pro zajištění pohodlného používání našich webových stránek. Více informací