EN

Jsme programátoři k vašim službám

PHP Developers jsou outsourcingová služba pro společnosti, které potřebují programátory pouze na určitý čas nebo určitý úkol. Jsme tu však pro vás i v případě, když potřebujete outsourcovat vývojáře dlouhodobě.

Naším posláním je vytvářet atraktivní a kvalitní webové aplikace a prezentace.

Rozdíl mezi programátorem a vývojářem

Programátor

Programátor vytváří části aplikací, nebo jejich kombinací staví větší celky. Kromě samotné tvorby spolupracuje i na jejich testování nebo ladění a v neposlední řadě má na starosti vytváření dokumentace datových a objektových struktur a definici jejich vazeb.

Na základě analytické dokumentace poté programuje v příslušném programovacím jazyce. Spolupracuje také při vytváření uživatelského rozhraní na základě uživatelských připomínek a UI návrhu. Po úspěšném otestování a doladění produktu připravuje podklady pro uživatelskou dokumentaci.

Vývojář

Vývojář se zabývá vytvářením programového vybavení (software) podobně jako programátor, ale nejde o zcela totožné disciplíny. Vývojář totiž často plní také úkoly spojené s návrhem aplikací, designem (ve smyslu vytváření programových šablon) a vedením projektu.

Záběr jeho činnosti je tak širší než u programátora - podílí se na vývoji aplikace na obecnější úrovni, nikoli pouze na úrovni jednotlivých úkolů, které spočívají v naprogramování konkrétní funkčnosti. Z hlediska pohledu na náplň práce stojí vývojář někde mezi programátorem a softwarovým architektem.

Kontakt

1. Web IT s.r.o.
Impact HUB, Drtinova 557/10
150 00 Praha 5
IČ: 24841633
DIČ: CZ24841633

Technologie

Používáme cookies pro zajištění pohodlného používání našich webových stránek. Více informací