EN

Jsme programátoři k vašim službám

V PHP Developers se snažíme propojovat klienty s programátory, ať už na určitý čas či úkol, tak i na dlouhodobou spolupráci. Našim cílem je vytvořit ideální IT tým, který budete mít kdykoliv k dispozici.

Svěřte svůj projekt do našich rukou a my vám najdeme toho pravého programátora přesně pro vás a vaše požadavky. Zkušenosti všech programátorů jsou ověřeny dlouhodobou spoluprací. V PHP Developers ručíme za kvalitu. Zvládáme navíc širokou škálu technologií jak z frontendu tak z backendu. Takže pro nás není problém pokrýt téměř jakýkoliv projekt. Samozřejmostí je u nás také případná přenositelnost projektu k někomu jinému.

Zaměřujeme se na spolupráci od 10ti hodin až po sestavení celého vývojářského týmu. Naší další oblíbenou službou je také konzultace či dohled nad správou projektu. PHP Developers jsou službou vývojářské společnosti 1. Web IT, která se zabývá kompletním vývojem a správou online projektů.

Těšíme se na spolupráci.

Váš tým,
PHP Developers & 1. Web IT

PROCES VÝVOJE NA MÍRU

Při realizaci zakázkového vývoje postupujeme v následujících krocích

1
2
3
1

ANALÝZA

Společná konzultace a analýza požadavků je klíčem ke správnému nastartování celého projektu. Spojíme se s vámi online nebo se rádi sejdeme nad šálkem dobré kávy, abychom vyslechli vaše požadavky a přání.

2

NÁVRH

Druhým krokem je návrh a design prototypu. Společně s našimi UX a UI designery dáme myšlence potřebný design, který osloví vaše potenciální klienty. Celou dobu jste s našimi grafiky ve spojení, probírají s vámi případně změny či úpravy.

3

VÝVOJ

Vývoj kompletního systému započneme ihned po finálním odsouhlasení grafického návrhu. Naši programátoři a kodéři zajistí technickou část projektu. Copywriteři a grafici poté připraví kvalitní obsah.

4
5
6
4

TESTOVÁNÍ

Testování a řešení chyb je velmi důležitou částí celého projektu. Již od započetí programování se hledají případné chyby, po dokončení vývojové části se testuje celý systém aby nedocházelo k nechtěným situacím.

5

IMPLEMENTACE

Je-li vše otestováno a schváleno, blížíme se do finiše. Nastává totiž ostré spuštění a následná optimalizace. Opět se testuje celý systém, hlídá se aktivita uživatelů a dodělávají se či vylepšují poslední drobné funkce.

6

TECHNICKÁ PODPORA

Ani po ostrém spuštění se však naše cesty nemusí rozejít. Dbáme na kvalitní dlouhodobou spolupráci s našimi klienty a proto jsme pro ně připravili možnost domluvy balíčku “Základní podpora aplikace”.

Kontakt

1. Web IT s.r.o.
Impact HUB, Drtinova 557/10
150 00 Praha 5
IČ: 24841633
DIČ: CZ24841633

Technologie

Zásady používání cookies